13000 Metrekare Üretim Alanı…

Soğuk Dövme

2001’den beri, soğuk dövme prosesinde M2’den M30’a kadar, 3Mm den 250Mm ye kadar civata, somun, perçin, pim, vida üretimi yapıyoruz.

Makinelerimiz ağırlıklı 5-6 İstasyon olup, ağırlıklı olarak özel, delikli, çok kademeli ürünleri üretiyoruz.Bunların yanı sıra DIN serisi civata ve somunları da K.P.S markalı olarak dünyaya sevk ediyoruz.

Son teknoloji makinelerimiz ile aylık 50 milyon adet ürün çıkarabiliyoruz.Soğuk dövmede ürettiğimiz ürünler ağırlıklı otomotiv sanayisi olmak üzere; mobilya, pen, elektrik, beyaz eşya, aydınlatma, çelik konstrüksiyon, tarım makineleri gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Talaşlı İmalat

1996 yılından beri talaşlı imalat otomat parçalarda artan kapasitemiz ve sürekli gelişen parkurumuz ile ürünler üretiyoruz.Tesisimizde bulunan 50 adet CNC torna, CNC Freze, C eksenli ve çift aynalı makinelerimiz ile müşterilerimizin çok çeşitli ürünlerini üretmekteyiz.

Aylık 5 milyon adet kapasitemiz ile Ø3-Ø200 mm çapa kadar ürünleri makinelerimizde üretiyoruz.Bunların yanı sıra soğuk dövme prosesinde taslak olarak şekillendirdiğimiz parçaları kanal açma, delik delme, küre yapma gibi işlemleri de bu parkurumuzda üretmekteyiz.

U Formlu Ürünler
N—01


Pres ve Sac Şekillendirme

Tesisimizde Bulunan 30 ve 250 ton aralığındaki Pres Makinelerimiz ile pul, somun, delikli ara bağlantı elemanları üretimi yapıyoruz.

Bunlarla birlikte soğuk dövmede taslak olarak vurduğumuz ürünlere bükme, şişirme, delik delme ve ezme gibi işlemler de yapmaktayız.

Tel Çekme

Türkiye ve dünyanın önde gelen çelik üreticilerinden tedarik ettiğimiz hammaddeleri istenilen çapa getirerek üretime hazır hale getiriyoruz.

Laboratuvar ve %100 Kalite Kontrol

%100 kontrollü ve hatasız ürünler için yüksek hassasiyetli, kameralı ayıklama makinelerimiz ile çap,boy, diş adımları, form kontrolü vb. gibi kusurları ayıklayarak müşterilerimize %100 kontrollü ürünler sevk etmekteyiz.

Laboratuvar ekipmanlarımız ile ürünleri üretirken, giriş ve final süreçlerinde ürünlerin sertlikleri, Geometrik ölçümleri, yüzey pürüzlüğü gibi değerlerini ölçüyoruz.

Geniş Stok Alanı

Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık Kanban sistemleri uygulayan müşterilerimizin stoklarını tutuyoruz, bu ürünleri istenildiği saatte , istenildiği günde araçlarımızla müşterilerimize teslim ediyoruz.