Hakkımızda

KPS BAĞLANTI ELEMANLARI

KPS 25 yıldır bağlantı elemanları üretimine devam ediyor.... KPS ilk kurulduğunda talaşlı imalat prosesi ile otomotiv için çeşitli parçalar üretirken, yaptığı soğuk şekillendirme yatırımı ile birçok ülkeye cıvata, somun, pul ve özel parça üretimini ve bu ürünlerin ihracatını yapmaktadır.

Gelişen ve büyüyen makine parkuru ile sürekli iyileştirme felsefesi ile ürün çeşitliliği ve kalitesini sürekli artırmaktadır.

  • Yenilikçi
  • İleri Teknoloji
  • Sürekli İyileştirme

Artan Üretim Kapasitesi

İlerleyen yıllarda makine parkuruna 5 ve 6 istasyonlu Soğuk Dövme makinelerinin yani sıra yeni CNC Torna ve CNC Freze makinelerle üretim kapasitesini artırmıştır.

Zamanla alınan ISO9001:2008, Hyundai SQ Mark ve IATF 16949 kalite belgeleriyle kendisini kalite açısından ispatlamıştır.

En son teknoloji soğuk dövme, ovalama, pres ve CNC torna- frezeler ile cıvata, somun perçin ve özel bağlantı elemanları üretmektedir.. Aylık 800 ton tel işleme ve 60 milyonun üzerinde üretim kapasitesine sahip , soğuk dövme , talaşlı imalat ve sac şekillendirme proseslerini tek çatı altında gerçekleştirebilmektedir..3Mm den 30Mm çapa , 5Mm’den 200Mm boya kadar standart ve özel geometrili bağlantı elemanları üretebilmektedir.

IATF 16949

Otomotiv endüstrisi standartlarında yüksek hassasiyetli üretim

Yüksek Kapasite

İhtiyaçlara yönelik yeniden düzenlenebilen üretim hattı ile yükse üretim hacmi

Son Teknoloji Çözümler

KPS, son teknoloji ve geniş‚ makine parkuru ile müşteri memnuniyeti ve kaliteyi felsefe edinmiştir.

Bu felsefesini FIAT, RENAULT, TOYATA, MERSEDES, FORD gibi otomotiv devlerinin TIER 1 tedarikçilerine parça ürettiği gibi beyaz eşya, mobilya, tarım ekipmanları ve daha birçok sektöre parça üreterek sürdürecektir. .